Nasze usługi

spełnij swoje marzenie już dziś

International Experience Canada (IEC)

International Experience Canada(IEC) to program przeznaczony dla osób od 18 do 35 roku życia. Dla obywateli polskich dostępne są trzy rodzaje IEC – Working Holiday, Young Professional oraz International Co-op (Internship).

Working holiday jest dla osób, które chcą uzyskać otwarte pozwolenie na pracę (np. osoby, które chcą mieć opcje pracy dla więcej niż jednego pracodawcy, zmieniać miejsce pracy i nie chcą być związane tylko z jednym pracodawcą). Pozwolenie jest wydane na 12 miesięcy  jeżeli nie ma żadnych przeciwskazań i spełnia się warunki porgramu. Należy pamiętać, że ostateczna decyzja zawsze należy do Oficera Imigracyjnego.

Otwarte pozowlenie na pracę pozwala pracować w większości zawodów, ale są profesje, które będą wymagały badań medycznych zanim zaczniesz zatrudnienie.

rogram Young Professionals pozwala zdobyć cenne kanadyjskie doświadczenie. Jest to kategoria dla kandydatów, którzy posiadając ofertę pracy pozwalającej na zdobycie doświdczenia związanego ze swoją edukacją/fachem. Nalezy pamiętać, że pozwolenie na pracę będzie zamknięte tzn. że przez cały okres zatrudnienia  jesteś związany z jednym pracodawcą. Oferta pracy musi być z kategori National Occupational Classification (NOC) 0,A,B.  W przypadku NOC C dodatkowe dokumenty muszą być dołączone do aplikacji.

International Co-op (Internship) W tej kategorii studenci mogą zdobyć doświadczenie związane z kierunkiem studiów. Aby się zakwalifikować musisz być aktywnym studentem, posiadać ofertę pracy bądź stażu od kanadyjskiego pracodawcy i praktyki są niezbędne do ukończenia Twojego programu studiów.

Więcej możesz poczytać tutaj.

Gdybyś potrzebował pomocy z aplikacją, to zapraszam do kontaktu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

przygoda

czeka

zrób wszystko, by podróż zapadła w pamięć